KONST / Litografier / Färglitografi 11543242
nr 1154 3242
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, 1976, signerad och numrerad 39/50, motivet: 13x17
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:51:42
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe